• Stomatologia dziecięca
  Lakowanie, lakierowanie i leczenie zębów mlecznych – aby wyeliminować próchnicę, której powikłania doprowadzają do przedwczesnej utraty zębów mlecznych a dalej do zaburzeń zgryzowych i problemów ortodontycznych. Zaprzyjaźnianie się z gabinetem i lekarzem aby na zawsze wyeliminować w dziecku poczucie strachu przed stomatologiem i edukować rodziców aby unikali słów np. "to nie będzie bolało".

 • Protetyka
  Stałe estetyczne uzupełnienia protetyczne - korony i mosty, które poprawiają wygląd i odbudowują prawidłowe funkcje żucia eliminując zaburzenia zgryzowe i zaburzenia stawu skroniowo-żuchwowego. Licówki - stałe uzupełnienia wykonywane na powierzchnie wargowe zębów przednich. Mają postać łuski, które kryją niedoskonałości zębów (liczne wypełnienia, duże szpary między zębami). Ruchome uzupełnienia protetyczne – protezy szkieletowe, prace kombinowane na zasuwach i zatrzaskach, protezy akrylowe częściowe i całkowite z zębami kompozytowymi i porcelanowymi.

 • Chirurgia stomatologiczna
  Resekcje i dłutowanie zębów, podcięcie wędzidełek wargi. Skomplikowanie zabiegi wykonuje się wraz ze specjalistom chirurgii stomatologicznej.

 • Profilaktyka (zapobieganie chorobom)
  Nauka prawidłowego szczotkowania zębów i nitkowania przestrzeni między zębowych, które zapobiega powstawaniu ubytków na powierzchniach stycznych zębów. Zapobieganie powstawania próchnicy zębów – fluoryzacja kontaktowa, nakładkowa, lakowanie bruzd zębowych i lakierowanie całych powierzchni świeżo wyrzniętych zębów. Zapobieganie chorobom dziąseł – usuwanie osadu i kamienia nazębnego.

 • Stomatologia estetyczna
  Wybielanie wszystkich zębów za pomocą nakładek, do których wprowadza się na kolejnych 14 nocy preparat do wybielania o niskim stężeniu, który jest bezpieczny dla szkliwa zębów. Wybielanie martwych zębów po leczeniu kanałowym, które uległy zasinieniu. Wypełnienia estetyczne dobrane idealnie do koloru zębów pacjenta i odtwarzające struktury anatomiczne zęba (bruzdy, guzki).

 • Endodoncja
  Leczenie kanałowe zębów z zainfekowaną miazgą. Prawidłowe przeleczenie kanałowe (endodontyczne) umożliwia długotrwałe zachowanie zęba w jamie ustnej.